Treeningud - Treening - Fitlife Kuressaare

  Lahtiolekuajad: Vastavalt treeningplaanile      Telefon: (+372) 5563 4850      E-post: kuressaare@fitlife.ee      Asukoht

Treeningud

BODYJAM™

Les Mills BODYJAM™ on 55-minutiline kaloreid põletav kardiotreening, mis hoiab keha ja meelt väga heas vormis, pakkudes tantsunautlejatele huvitavaid liikumiskombinatsioone, uusimaid tantsustiile, kuumimaid hitte ja suurepärase enesetunde. BODYJAM™ sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele, kuna koreograafia on pigem lihtne ja annab võimaluse sama kombinatsiooni õppida mitu korda. Kava püsib trennisaalis sama 3 kuud, see võimaldab kõigil sammud ja liikumine selgeks saada.
You may work and play hard but you must DANCE hard.

BODY+STEP

BODY+STEP on 55-minutiline intensiivne lihas- ja kardiotreening. Tunnis kasutatakse stepipinki, mille peal tehakse palju erinevaid lihtsaid kombinatsioone, hüppeid, kükke, väljaasteid, toenglamanguid ja kätekõverdusi. Kuna treeningu käigus läheb pulss üsna kõrgele ei ole tund sobilik algajale treenijale. Tundi on oodatud nii mehed kui naised.

BODYBALANCE™

Les Mills BODYBALANCE™ on keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga, tai chi ja pilatese tehnikatel. Muusika ja erinevate harjutuste harmooniline ühendamine parandavad rühti, arendavad painduvust, tugevdavad lihaseid, koordinatsiooni- ja keskendumisvõimet ning tasakaalu. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

BODYPUMP™

Les Mills BODYPUMP™ on 55 minutiline lihasvastupidavuse treening, mida tehakse hoogsa ja inspireeriva muusika saatel. Treeningus kasutatakse spetsiaalseid kange ja ketaste komplekte, kus kangi raskust saab panna vastavalt soovile ja treenitusele. Treeningus vormitakse kõik suuremad lihasgrupid ning treening lõpeb venitusega. BODYPUMP™ treeningus sammukombinatsioone ei tehta. BODYPUMP™ sobib hästi ka meestele ja jõusaalitreeninguid harrastavale inimesele. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

TONE

TONE on 55-minutiline treening, mis pakub optimaalset segu jõutreeningust, aeroobsetest harjutustest ja kerelihaste tugevdamisest. Proovile panev tund sisaldab väljaasteid, kükke, funktsionaaltreeningut ja treeningkummi harjutusi, põletab kaloreid ning viib Su vormi järgmisele tasemele. Samuti on see hea lahendus tugeva aluspõhja loomiseks. TONE treening pakub valikuid igale treenitustasemele, tänu sellele lahkuvad kõik tunnist eduelamusega. TONE tõstab energiataset, suurendab painduvust, arendab tasakaalu ja kiirust ning tugevdab kerelihaseid. Ühtlasi põletad kaloreid ning saavutad parema vormi ja vastupidavuse.

SportRX

SportRX on kogu keha vormiv treening, mille käigus sooritatakse jõu- ja vastupidavusharjutusi. Harjutuste valik on väga mitmekülgne ning treenimisel kasutatakse oma keha raskust. Vahenditena on võimalik kasutada lisaraskuseid (kettad ja hantlid). Treening on jõukohane nii algajale kui ka edasijõudnud treenijale – harjutuste sooritamise tempo ja raskusaste on personaalne. Treeningu jooksul saavad koormust nii suuremad kui ka väiksemad lihasgrupid. Treening algab soojendusosaga ning lõpuosas tehakse kerge venitus. Harjutuste intensiivsuse ja tempo saab iga osaleja valida ise, seega sobib treening nii meestele kui ka naistele.

 

Selg-Kõht-Tuhar LIHASTREENING

Lihastreening on kogu lihaskonda hõlmav treening, mis arendab jõudu ja vastupidavust. Treening muudab Sind tugevamaks ja aitab vormida lihaseid. Lühikesele soojendusele järgneb põhiosa, kus kasutatakse erinevaid treeningvahendeid ja oma keha raskust. Tund lõpeb lihaseid taastava venitusega.
 

Alusta navigeerimist