FitLife KURESSAARE

BODYBALANCE™

Les Mills BODYBALANCE™ on keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga, tai chi ja pilatese tehnikatel. Muusika ja erinevate harjutuste harmooniline ühendamine parandavad rühti, arendavad painduvust, tugevdavad lihaseid, koordinatsiooni- ja keskendumisvõimet ning tasakaalu. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

BODYPUMP™

Les Mills BODYPUMP™ on 55 minutiline lihasvastupidavuse treening, mida tehakse hoogsa ja inspireeriva muusika saatel. Treeningus kasutatakse spetsiaalseid kange ja ketaste komplekte, kus kangi raskust saab panna vastavalt soovile ja treenitusele. Treeningus vormitakse kõik suuremad lihasgrupid ning treening lõpeb venitusega. BODYPUMP™ treeningus sammukombinatsioone ei tehta. BODYPUMP™ sobib hästi ka meestele ja jõusaalitreeninguid harrastavale inimesele. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

BODYJAM™

Les Mills BODYJAM™ on 55-minutiline kaloreid põletav kardiotreening, mis hoiab keha ja meelt väga heas vormis, pakkudes tantsunautlejatele huvitavaid liikumiskombinatsioone, uusimaid tantsustiile, kuumimaid hitte ja suurepärase enesetunde. BODYJAM™ sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele, kuna koreograafia on pigem lihtne ja annab võimaluse sama kombinatsiooni õppida mitu korda. Kava püsib trennisaalis sama 3 kuud, see võimaldab kõigil sammud ja liikumine selgeks saada.

You may work and play hard but you must DANCE hard.

BODYSTEP™

BODYSTEP™ on 55-minutiline intensiivne lihas- ja kardiotreening. Tunnis kasutatakse stepipinki, mille peal tehakse palju erinevaid lihtsaid kombinatsioone, hüppeid, kükke, väljaasteid, toenglamanguid ja kätekõverdusi. Kuna treeningu käigus läheb pulss üsna kõrgele ei ole BodyStepi tund sobilik algajale treenijale. Tundi on oodatud nii mehed kui naised. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

Les Mills TONE™

Les Mills TONE™ on 45-50-minutiline treening, mis pakub optimaalset segu jõutreeningust, aeroobsetest harjutustest ja kerelihaste tugevdamisest. Proovile panev tund sisaldab väljaasteid, kükke, funktsionaaltreeningut ja treeningkummi harjutusi, põletab kaloreid ning viib Su vormi järgmisele tasemele. Samuti on see hea lahendus tugeva aluspõhja loomiseks. Les Mills TONE™ ’i treening pakub valikuid igale treenitustasemele, tänu sellele lahkuvad kõik tunnist eduelamusega. Les Mills TONE™ tõstab energiataset, suurendab painduvust, arendab tasakaalu ja kiirust ning tugevdab kerelihaseid. Ühtlasi põletad kaloreid ning saavutad parema vormi ja vastupidavuse.

BODYATTACK™

Les Mills BODYATTACK™ on 55 minutiline kõrgema pulsisagedusega vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustikuharjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste versioone. Korraliku pingutuse korral võib treeningus põletada kuni 700 kalorit!

LIHASTREENING

Lihastreening on kogu lihaskonda hõlmav treening, mis arendab jõudu ja vastupidavust. Treening muudab Sind tugevamaks ja aitab vormida lihaseid. Lühikesele soojendusele järgneb põhiosa, kus kasutatakse erinevaid treeningvahendeid ja oma keha raskust. Tund lõpeb lihaseid taastava venitusega.

JOOGA

Ashtanga vinyasa jooga on dünaamiline füüsiline joogastiil, mis on ühteaegu väga tõhus füüsiline treening kui ka väga meeldiv vaimne teekond.

Tund koosneb füüsilist pingutust nõudvatest üksteisele järgnevatest asenditest, mis arendavad jõudu, vastupidavust ja liikuvust. Joogaharjutused on omavahel ühendatud vinyasadega, kus hingamine on sünkroonis liikumisega.Eesmärk on tõsta keha teadlikkust, arendada keha jõudu ja panidlikkust. Jooga tõstab Sinu energiataset, aitab stressiga toime tulla ja saavutada tasakaal igapäevaelus.

Tund sobib algajatele, kuid annab piisava mõnusa pingutuse ka juba varem joogaga tegelenutele.

TONE

TONE on 55-minutiline treening, mis pakub optimaalset segu jõutreeningust, aeroobsetest harjutustest ja kerelihaste tugevdamisest. Proovile panev tund sisaldab väljaasteid, kükke, funktsionaaltreeningut ja treeningkummi harjutusi, põletab kaloreid ning viib Su vormi järgmisele tasemele. Samuti on see hea lahendus tugeva aluspõhja loomiseks. Treening pakub valikuid igale treenitustasemele, tänu sellele lahkuvad kõik tunnist eduelamusega. TONE tõstab energiataset, suurendab painduvust, arendab tasakaalu ja kiirust ning tugevdab kerelihaseid. Ühtlasi põletad kaloreid ning saavutad parema vormi ja vastupidavuse.

POWERFIT

POWERFIT on 55-minutiline treening hõlmab mitmekülgselt kõiki lihasgruppe. Treeningu eesmärk on õppida keha tunnetama ja tagada keha toimimine funktsionaalse tervikuna. Treeningvahenditena kasutatakse oma keharaskust, hantleid, kange ja stepipinki. Harjutuste kava on igal treeningud erinev ja pakub meeldivat väljakutset nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Rutiinivabadesse ja mängulistesse treeningutesse on oodatud kõik, olenemata treeningtaustast.
Shopping Cart