FitLife KURESSAARE

LIHAS JA KARDIO TREENINGUD

KEHA JA MEELE TREENING

TANTSULINE TREENING

TERE TULEMAST

FITLIFER

FitLife Kuressaare spordiklubi asub Kuressaare spordikeskuses. Spordiklubis on suur valik rühmatreeninguid Saaremaa parimate treenerite juhendamisel avaras aeroobikasaalis. Rühmatreeningutena pakume Les Mills ja vabakoreograafia treeninguid. Valikus on nii tantsulisi, keha ja meele ning jõu-ja kardiotreeninguid nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Ootame sind trenni!

FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare1 nädal tagasi
Zumba 💃🏼tuleb taas juba kolmapäeval, 12. detsembril! Pane kalendrisse kirja ja ole kohal 🤩
FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare3 nädalat tagasi
⭐️Armas Liis ⭐️
Suured õnnesoovid uueks aastaks! 🎈
FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare4 nädalat tagasi
⭐️ POWERFIT ⭐️ treener LIIS HULKKO 🤩

Treeningu eesmärk on pakkuda koormust kõikidele lihasgruppidele, samuti keha tunnetama ja tagada keha toimimine funktsionaalse tervikuna. Treeningvahenditena kasutatakse oma keharaskust, hantleid, kange ja stepipinki. Harjutuste kava on igal treeningud erinev ja pakub meeldivat väljakutset nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Rutiinivabadesse ja mängulistesse treeningutesse on oodatud kõik, olenemata treeningtaustast.

👉 tule ja treenime koos!

🎫 https://fitlife.ee/kuressaare/toode/1x-paase/

muscle
building
Making the decision to join a gym is a great first step towards functional your health and quality of life. For over 10 years, Fitlife has been dedicated to giving people a great fitness experience while helping people of all fitness levels reach their goals.
Shopping Cart