Avaleht - Fitlife Kuressaare

Uudised ja pakkumised

FitLife Kuressaare
FitLife KuressaareEsmaspäev, jaanuar 27th, 2020 at 9:13p.l.
‼️Treenignplaanis on toimunud muutused ‼️
FitLife Kuressaare
FitLife KuressaareEsmaspäev, jaanuar 27th, 2020 at 8:00p.l.
🎁 JÕULUMÄNGU AUHINNALOOSI 1 SPONSOR:
✨ M A S S A A Ž I S T U U D I O ✨

Massaažistuudio on salong Kuressaare kesklinnas (Kauba 2 Kohtu tn poolt sisenedes kolmas korrus), mis pakub eri liike massaaže: klassikaline, aroom, sport, lümf, segment, refleksoteraapia.

⚡️Neilt oli Jõulumängu lõpetajatel võimalus võita rullmassaaži 45-minutiline kinkekaart.

RULLMASSAAŽIST LÄHEMALT:

Masin iseenesest on lihtne, kaks pehmendusega äärt ning keskel pöörlev trummel. Trumlil paiknevad puidust rullid, mis teevad kindel arv pöördeid minutis. Pöörlemise kiirust saab reguleerida vastavalt inimesele (kas on varem rullmassaažis käinud, milline on tema kehaline aktiivsus jne).
Tänu rullmassaaži efektiivsusele hakkab lõhustuma nahaalune rasvkude ja tselluliit väheneb silmnähtavalt. Lisaks sellele on rullmassaaž väga tõhus lihaspingetele, see on ainuke massaaž, mille tugevust saab inimene ise reguleerida.
Masinad on varustatud ka infrapuna- ning kollageenilampidega. Infrapuna kiirgus laiendab veresooni ja aitab kehast eemaldada sinna ladestunud mürkaineid tungides naha sügavamatesse kihtidesse, samuti soojendab see lihaseid ja tekitab mõnusa tunde. Kollageenilamp aga aitab kaasa naha noorenemisele ja parandab selle elastsust.

Masin on varustatud ka väikese puutetundliku ekraaniga, kus jooksevad pildid poosidega. Protseduur ise kestab tund aega ning poose on kokku 15 (igas poosis 4 minutit).

Ülioluline on juua massaaži ajal vett, kuna meie lihased töötavad maksimaalselt just siis kui keha on piisavalt hüdreeritud. Samuti aitab vee joomine organismil kergemini jääkaineid väljutada.

Rullmassaaži toimed:
• Stimuleerib lümfivoolu (aitab kehast välja viia sinna ladestunud mürkained ja parandab ainevahetust)
• Vähendab turseid
• Vähendab tselluliiti
• Vähendab keha ümbermõõte
• Parandab vereringet
• Pinguldab nahka
• Vähendab lihaspingeid
• Loob rõõmsa tuju 😊

👕 Riietuse poolepealt sobivad rullmassaaži liibuvad ning sportlikud riided (soovitatavalt ümber särk, retuusid) ning sokid.

AUHINNA VÕITSID:
1️⃣ Marian
2️⃣ K. Valt
3️⃣ Kristi St.

Võitjatega võtab FitLife Kuressaare ise ühendust.

Tutvustavad videod