FitLife KURESSAARE

LIHAS JA KARDIO TREENINGUD

KEHA JA MEELE TREENING

TANTSULINE TREENING

TERE TULEMAST

FITLIFER

FitLife Kuressaare spordiklubi asub Kuressaare spordikeskuses. Spordiklubis on suur valik rühmatreeninguid Saaremaa parimate treenerite juhendamisel avaras aeroobikasaalis. Rühmatreeningutena pakume Les Mills ja vabakoreograafia treeninguid. Valikus on nii tantsulisi, keha ja meele ning jõu-ja kardiotreeninguid nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Ootame sind trenni!

FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare14 tundi tagasi
FitLife Kuressaare
BODYBALANCE™ on keha ja meele tund, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga,Tai Chi ja pilatese tehnikatel. Muusika ja erinevate harjutuste harmooniline ühendamine parandavad rühti, arendavad painduvust, tugevdavad lihaseid, koordinatsiooni- ja keskendumisvõimet ning tasakaalu. #fitlifekuressaare #bodybalance #kehajameel #endaheaks
FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare2 päeva tagasi
FitLife Kuressaare
TONE on vaba koreograafia treening, mis pakub Sulle optimaalset segu jõutreeningust, aeroobsetest harjutustest ja kerelihaste tugevdamisest. Proovile panev tund sisaldab väljaasteid, kükke, funktsionaaltreeningut ja treeningkummi harjutusi, põletab kaloreid ning viib Su vormi järgmisele tasemele. Samuti on see hea lahendus tugeva aluspõhja loomiseks.TONE’i treening pakub valikuid igale treenitustasemele, tänu sellele lahkuvad kõik tunnist eduelamusega. Treening tõstab energiataset, suurendab painduvust, arendab tasakaalu ja kiirust ning tugevdab kerelihaseid. Ühtlasi põletad kaloreid ning saavutad parema vormi ja vastupidavuse.
Treening sobib kõikidele! Treener Annely Oolup #fitlifekuressaare #koostugevaks #trenni #endaheaks
FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare2 päeva tagasi
FitLife Kuressaare

muscle
building
Making the decision to join a gym is a great first step towards functional your health and quality of life. For over 10 years, Fitlife has been dedicated to giving people a great fitness experience while helping people of all fitness levels reach their goals.
Shopping Cart