Oled mõelnud, kuidas hoiavad end vormis treenerid? Mida nad ise päriselt kasutavad ja millest oleks ka kasu? Siin on Sulle staartreenerite salanipid, mida nad igapäevaselt kasutavad, et olla vormis, tugev ja terve.

 

1. Mai Buschmann: Kindlasti järgin kahte nippi. Kui neid kasutada, siis KINDLASTI aitab see kehakaalu langetada ja paremat vormi saavutada. Esiteks ma ei joo suhkrustatud jooke. Ma ei tarbi teadlikult limonaadi ega lisa kohvi – tee sisse suhkrut. Kui vaja, siis kasutan steviat. Selle kalorivaba suhkruasendajaga saad asendada suhkru üks ühele! Teiseks magan oma unetunnid täis. Uni on parim relv taastumiseks, et järgmine päev “kiiremini, kaugemale, kõrgemale” pürgida. Vähene uni tekitab kehas stressi, mis võib viia ülesöömiseni!

2. Imre Vähi: Minu supernipp on hommikupuder. Ilma hommikusöögita ei toimuks mitte midagi!

3. Stanislav Zurbenko: Joon alati enne igat toidukorda klaasi värskelt pressitud sidruniga vett. See aitab kaasa seedimisele ja ennetab ülesöömist!

4. Juri Krasnov: Minu salanipp on koer. Kui soovid samuti head vormi, siis võta koer ja mine jalutama! Kui koera pole, siis vii minu koer jalutama!

5. Marlene Altmäe: Käi vähemalt viis korda nädalas trennis! Viiest kaks olgu jõutreening . Jõusaal on selleks tõhusaim. Kombineerides jõusaali ja rühmatrenne, saavutad PARIMA TULEMUSE!

6. Merili Sööt: Meie pere toitub toitumiskava järgi. Kui toitained on päevaks paigas, on tuju hea ning ei teki nii kiiresti väsimust. Minul treenerina on see ülioluline, sest ma ei jaksaks mitut trenni päevas teha. Mentaalse tervise jaoks on minu jaoks väga oluline võtta endale päevas üks tund, et ennast maha laadida. Selleks ma, kas jalutan õhtul mehega ja kuulame teineteist või mõnikord lähen vanni koos hea raamatuga. Aitab ka tegelemine hobidega/millegi arendamisega. Kui ma treener ei oleks, siis ma käiks iga päev trennis!