Treeningplaan

Uudised ja pakkumised

FitLife Tartu

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!
FitLife Tartu
FitLife TartuKolmapäev, september 18th, 2019 at 3:20e.l.
✨RÕÕMUSÕNUMID✨

Alates tänasest on avatud nii meeste kui ka naiste duširuumides uued soojad saunad.😊

Sinu FitLife
FitLife Tartu
FitLife TartuTeisipäev, september 17th, 2019 at 12:48e.l.
Kas tahad kuuluda klubisse, mis pole väga suur ega ka liiga väike, kuid on koduselt hubane? Kas tahad kuuluda klubisse, kus kõik klubiliikmed on vastastikku lugupidavad, toetavad ja sõbralikud? Kas tahad kuuluda klubisse, kuhu on alati hea minna, sest Sind oodatakse? Jah, see koht on olemas, see on FitLife spordiklubi. Eedeni keskuses ja Tamme staadionil.

Kui sa oled ülaltoodud väidetega nõus, siis märgi siia postituse alla sõber, kellega koos sa soovid trenni tulla ning postita see uudis iseenda ja oma sõbra seinale. Kõikide soovitajate vahel loositakse 31. oktoobril 3 kuud TASUTA treeninguid koos sõbraga FitLife Eedeni ja FitLife Tamme spordiklubis.

Sinu elu, Sinu klubi, Sinu inimesed. FitLife spordiklubid Eedeni keskuses ja Tamme staadionil.

Tutvustavad videod

E-liitumine
Proovikuu
Treeningplaan