Meeskond

Triin Paju, juhataja triin.paju@fitlife.ee

Annelii Nestra, klienditeenindaja tamme@fitlife.ee

Juri Krasnov, treener juri.krasnov@fitlife.ee

Kaja Sild, treener kaja.sild@fitlife.ee

Merili Sööt, treener merili.soot@fitlife.ee

Kirsti Kuhi, treener kirsti.kuhi@fitlife.ee

Berit Piir, treener berit.piir@fitlife.ee

Egle Villik, treener egle.villik@fitlife.ee

Maigi Varusk, treener

Tiia Adeya Meema, treener

Aina Eriksoo, treener