Meeskond

Triin Paju, juhataja, triin.paju@fitlife.ee

Annelii Nestra, klienditeenindaja, tamme@fitlife.ee

Juri Krasnov, ZUMBA treener, juri.krasnov@fitlife.ee

Kaja Sild, SeljaPilates ja BODYVIVE™ treener, kaja.sild@fitlife.ee

Merili Sööt, BODYBALANCE™ ja YogaFunc treener, merili.soot@fitlife.ee

Kirsti Kuhi, lapsehoolduspuhkusel treener kirsti.kuhi@fitlife.ee

Egle Villik, Selg Kõht Tuhar treener, egle.villik@fitlife.ee

Tiia Adeya Meema, Hatha jooga ja YinYang Yoga treener

Aina Kikas, Vinyasa Yoga treener

Eva-Liisa Edela, BODYPUMP™ treener

Reenika Pintmann, Vinyasa Yoga treener

Sandra Viljumson, STRONG by Zumba™ treener, sandra.viljumson@fitlife.ee