Uudised ja pakkumised

FitLife Tartu

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!
FitLife Tartu
FitLife TartuLaupäev, juuli 21st, 2018 at 2:46e.l.
⚡Vabandame, spordiklubi on erandkorras elektrikatkestuse tõttu suletud alates 20.07 kella 17:45-st kuni 23.07 kella 14:00ni!
FitLife Tartu
FitLife TartuKolmapäev, juuli 18th, 2018 at 9:30p.l.
Hetkel on käimas FitLife Eedeni klubis suvemäng #FitLifer, kus 1️⃣️5️⃣️ kleebise täitumisel osalevad treenijad mega ägedas lõpploosimises! 😮
Kuni kampaania lõpuni tutvustame enda Facebooki lehel auhindu ja meie armsaid koostööpartnereid!

Kaks õnnelikku #FitLifer suvemängu treenijat võivad endale 15 kleebise täitumisel võita Linea Natura juuksehooldustooted komplekti!

Linea Shop pakub müügiks kvaliteetseid tooteid Itaaliast. Linea Natura brändi alt leiate valikust palju erinevaid juuksehooldusvahendeid. Linea MammaBaby valikust leiab kvaliteetseid ja looduslikke kehahooldusvahendeid beebile ja väikelapsele aga ka täiskasvanule.

Kas Sina oled juba Linea tooteid proovinud?
Tooteid on võimalik soetada FitLife Eedeni klubist või www.lineashop.ee

Linea Natura pakub kvaliteetseid ja looduslikke juuksehooldustooteid, millest leiab uue lemmiku endale igaüks!

Rohkem infot suvemängu kohta leiate siit: http://fitlife.ee/eeden/fitlifer/

Tutvustavad videod

E-liitumine
Proovikuu
Treeningplaan