Uudised ja pakkumised

FitLife Pärnu

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Pärnus, Tartus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!
FitLife Pärnu
FitLife PärnuKolmapäev, oktoober 17th, 2018 at 11:30p.l.
Oled oodatud 24.10 kell 19.30-20.45 BODYPUMP™ tehnikatundi. 💪

Tehnikatunnis keskendutakse kõikidele baas- ja tehniliselt keerukamatele harjutustele, mida treeningus tehakse. Võetakse läbi alg- ja lõppasendid ning harjutuste korrektsed sooritused.
❗Soovituslik kõikidele, kes soovivad ohutult ja teadlikult treenida ning saada läbi õige tehnilise soorituse maksimaalseid tulemusi ❗

👉Tehnikatundi viivad läbi kaks instruktorit, kellest üks keskendub eriliselt kõikidele klientidele saalis, korrigeerides vajadusel klientide keha asendit. Treeneriteks on Maarja ja Ave.

Tehnikatund on tavapärasest pikem, kestvusega kokku 75 minutit, millest 30- minuti jooksul keskendutakse õpetustele ning sellele järgneb tavapärane BodyPump treening!

Üritusega saad tutvuda siin: https://www.facebook.com/events/1892845947435098/

Kohtume tehnikatunnis!😊
Sinu FitLife
FitLife Pärnu
FitLife PärnuKolmapäev, oktoober 17th, 2018 at 6:13p.l.
Täna on sünnipäev meie särasilmsel BodyPumpi instruktoril Avel!😊

FitLife'i perekond saadab Sulle soojad õnnesoovid ning palju rõõmu ja armastust uueks eluaastaks! Tegusat uut tiiru ümber päikese!💫

Anna meile märku, kui liitud meie õnnesooviga!😍

Sinu FitLife

Tutvustavad videod

E-liitumine
Proovikuu
Treeningplaan