Uudised ja pakkumised

FitLife Pärnu

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Pärnus, Tartus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!
FitLife Pärnu
FitLife PärnuReede, mai 25th, 2018 at 8:06p.l.
Täna saadame suured õnnesoovid Pärnu parimale spinningutreenerile Janarile!💐 Palju kõike seda head, mida just Sina õnneks pead!😊
FitLife Pärnu
FitLife PärnuReede, mai 25th, 2018 at 2:39e.l.
Kallid FitLife Pärnu trennisõbrad!😍

Meil on teile suuuuurepäraseid uudiseid:
Kõik FitLife Pärnu lepingulised klubiliikmed saavad külastada Kimberi Klubi jõusaali tööpäeviti 12:00-15:00 ja nädalavahetusel igal ajal. Klubisse sisenemiseks öelda Kimberi administraatorile oma nimi ja esitada FitLife klubikaart (või treeningpilet).

Lisaks saavad kõik Kimberi Klubiliikmed külastada FitLife Pärnu kõiki rühmatreeninguid. Rühmatreeningutesse registreemiseks palume kirjutada parnu@fitlife.ee või tulla kohapeale.

NB! Kimberi klubis on olemas ka personaaltreener, soovi korral ühendust võtta personaaltreener Kristina'ga telefoni teel +372 5560 9917.

Tutvustavad videod

E-liitumine
Proovikuu
Treeningplaan