Uudised ja pakkumised

FitLife Kuressaare
FitLife Kuressaare updated their cover photo.Laupäev, detsember 9th, 2017 at 12:22e.l.
4    View on Facebook
FitLife Kuressaare
FitLife KuressaareReede, detsember 8th, 2017 at 9:57p.l.
Armsad FitLife'i sõbrad!

On selgunud novembrikuu õnneloosi võitjad!

Loosimises osalesid KÕIK meie klubi lepingulised liikmed, kes on aktiivselt treeninguid külastanud 1.- 30.novembrini.

Fortuunadeks olid sel korral FitLife Kuressaare tiimiliikmed, ning seega on ka kingitused, jõulukuud silmas pidades, üsnagi personaalsed! 😊🎁

Klienditeenindaja Elise, kes hoolitseb meie klientide rahulolu eest klubi vastuvõtulauas, kingib ühele kliendile, praegust aastaaega silmas pidades, sooja pleedi. Soojust saab pleedi all nautida ANNE AKSALU!

BODYATTACK ja BODYPUMP treener Elo, kelle hobi on surfamine, on võitjale kingituseks välja pannud SUP-laudade (stand up paddle) rendi ja lühikoolituse kahele suvel. Kerget libisemist soovime Sulle, MARITA KASK!

SH´BAM™i instruktor Inge on meil väga osav küpsetamises. Tema poolt kingituseks üks maitsev kringel. Selle on võitnud TRIINU KOLK!

JOOGA treener Kerli on auhinnaks välja pannud hoolikalt valitud "Joogapaketi", mis sisaldab endas erinevaid tooteid tõelisele joogasõbrale. Selle on võitnud MERLE ALTMÄE!

BODYJAM™i instruktor Liis armastab väga reisida. Tema kingib ühele kliendile väljasõitudelt kaasa toodud meeneid ja maiusi. Need viimased saab endale MARIANN TUISK!

BODYBALANCE™'i ja BODYSTEP™'i instruktor Marili, kelle päevatöö on Mönusa Villemi Pubis, kingib ühele FitLife'i kliendile õhtusöögi kahele Mõnusa Villemi Pubis. Õhtusöögi koos kaaslasega on võitnud MIHKEL KOPPEL.

BODYATTACK™'i instruktor Marju annab lastele tantsutunde Ciara Tantsukoolis.
Tema poolt võitjale Koolitants 2018 eelvooru piletid. Need kuuluvad Sulle, ANNELI SILENOK.

Tiina, kes viib läbi meie populaarseimat treeningut Selg kõht tuhar, kingib ühe tõhusa ja meeleoluka personaaltreeningu iseendaga. Meie kõige staažikama treeneri Tiina kingituse on võitnud endale TAIMI ARNUS!

Palju õnne võitjatele ja imeilusat jõulukuud meie inimestele!✨

Sinu FitLife
12 2 1    View on Facebook

Tutvustavad videod

E-liitumine
Proovikuu
Treeningplaan