Treeningud

BODYPUMP™

Les Mills BODYPUMP™ on 55 minutiline lihasvastupidavuse treening, mida tehakse hoogsa ja inspireeriva muusika saatel. Treeningus kasutatakse spetsiaalseid kange ja ketaste komplekte, kus kangi raskust saab panna vastavalt soovile ja treenitusele. Treeningus vormitakse kõik suuremad lihasgrupid ning treening lõpeb venitusega. BODYPUMP™ treeningus sammukombinatsioone ei tehta. BODYPUMP™ sobib hästi ka meestele ja jõusaalitreeninguid harrastavale inimesele. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

 

BODYCOMBAT™

BODYCOMBAT™ on 55 minutiline energiline ja intensiivne treening, mis on inspireeritud idamaistest võitluskunstidest ja hõlmab paljusid alasid nagu karate, poks, taekwondo, tai chi ja muay thai. BODYCOMBAT™ sobib hästi vastupidavuse treenimiseks. Kuigi tunnis tehtavad liigutused on lihtsad, areneb selles tunnis koordinatsioon ja kehatunnetus. Sobib hästi ka meestele. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

 

BODYATTACK™

Les Mills BODYATTACK™ on 55 minutiline kõrgema pulsisagedusega jõu- ja vastupidavustreening. Treeningus on kombineeritud liikumine koos tasakaalu ja jõuharjutustega. Jõuline muusika motiveerib igaüht saavutama oma eesmärke. Sobib hästi ka meestele. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

Selles energilises intervalltreeningus on ühendatud atleetlikud aeroobsed ning jõudu ja keha juhtimist arendavad liikumised. Energilised juhendajad ja tempokas muusika motiveerivad Sind saavutama oma eesmärki – nädalalõputreenijast hard-core atleediks!

Arvestades, et BodyAttacki puhul on tegemist kõrge intensiivsusega rühmatreeninguga, siis on see sobilik edasijõudnud treenijatele. Samas on harjutuste liigutused lihtsad.

 

BODYSTEP

BODYSTEP™ on 55-minutiline intensiivne lihas- ja kardiotreening. Tunnis kasutatakse stepipinki, mille peal tehakse palju erinevaid hüppeid, kükke, väljaasteid, toenglamanguid ja kätekõverdusi. Kuna treeningu käigus läheb pulss üsna kõrgele ei ole BodyStepi tund sobilik algajale treenijale. Tundi on oodatud nii mehed kui naised. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

 

Les Mills TONE™

Les Mills TONE on kuni 55-minutiline lihtne ja väga tõhus funktsionaalne, kogu keha lihaskonda hõlmav treening. Tegemist on kõige uuema Les Millsi treeningprogrammiga.

Les Mills TONE treeningu eesmärk on käia kaasas trendidega, proovida uusi harjutusi ning anda inimestele palju valikuvõimalusi. Treeningus on lihtsad liikumised, millest saab minna järk-järgult raskemaks. Tegemist on kolm ühes treeninguga: kardio, jõud ja kõht.

Les Mills TONE on sisuliselt kõik Les Millsi treeningud kokku: komponente BodyPumpist, -Combatist, -Attackist, -Balancest ja ka GRITist. Loomulikult on komponente uuest Les Mills Barre’st. Tegemist on erinevate Les Millsi kavasid tutvustava programmiga. Sobib hästi algajale ja ka edasijõudnutele.

Liikumised on lihtsad, kuid tõhusad.

Treening parandab lihasjõudu ja vastupidavust, parandab rühti ning põletab efektiivselt kaloreid.

BODYBALANCE™

Les Mills BODYBALANCE™ on keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga,tai chi ja pilatese tehnikatel. Muusika ja erinevate harjutuste harmooniline ühendamine parandavad rühti, arendavad painduvust, tugevdavad lihaseid, koordinatsiooni- ja keskendumisvõimet ning tasakaalu. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

 

BODYJAM™

Les Mills BODYJAM™ on 55 minutiline erinevaid tantsustiile ühendav tantsutreening. BODYJAM™ treening on kokku pandud erinevatest tantsu- ja muusikastiilidest nagu house, hip-hop, latino, disko, reggae jne. Treeningu eesmärgiks on rütmitaju, koordinatsiooni, füüsilise vormi ja kehatunnetuse arendamine läbi lõbusa, tõhusa ja vaba liikumise.

 

ZUMBA

ZUMBA on tantsuline treening, mis ühendab endas latiino tantse ja rütme ning kergesti järgitavaid samme. Treening hõlmab endas nii kiireid kui aeglasi rütme viisil, mis on tõhus segu nii vastupidavuse kui ka lihastoonuse tõstmiseks. See on lõbus pidu, mida naudivad nii kogenud tantsijad ja treenijad kui ka alustajad ja ka need, kes pole varem leidnud endas julgust rühmatreeningusse tulla.

 

SELG KÕHT TUHAR

Selg Kõht Tuhar on peamiselt selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid vormiv funktsionaalne treening. Mõningal määral haaratakse tegevusse ka teisi lihasgruppe. Treening algab lühikese u 7 minutit kestva soojendusega ning lõpeb u 10 minutilise venitusega.

 

SH´BAM®

SH’BAM® – kõige uuem Les Millsi poolt väljatöötatud rühmatreening, mis on inspireeritud kõigi aegade kuumimatest tantsuhittidest. SH’BAM on ideaalne moodus, et tõsta oma keha toonust, tehes lihtsaid, kuid samal ajal piisavalt intensiivseid tantsuliigutusi, millega vabastad iseendas asuva “sisetähe”, sõltumata sellest, kas Sa oled algaja või juba kogenud tantsija.

 

STEP

Stepi on keskmise keerukusega step-aeroobika treening, milles soojendusosale järgneb sammukombinatsioonide osa. Tunnis tehakse erinevaid astumisi ja samme stepi pingile ja maha. Tunni teine osa on lihastreening eelkõige ülakeha lihastele ning lõpetatakse venitusharjutustega.

STRONG by Zumba®

STRONG by Zumba® EI OLE tantsuline trenn!

Tegemist on kõrge intensiivsusega intervalltreeninguga, kus vahelduvad väga intensiivsed ja lühikesed harjutused kergematega.
Treening on tempokas ja selle tugeva rütmiga muusika, mis on loodud spetsiaalselt antud treeningu jaoks, esitab väljakutse lihastele, vastupidavusele, liikuvusele ja keha võimekusele sooritada liigutusi kiirelt ja tugevalt.

STRONG by Zumba™ treeningus kasutatakse harjutustes oma keharaskust ning see on sobilik tõesti kõigile, nii meestele kui naistele, kel on soov end proovile panna, kuna harjutuste intensiivsust on igaühel võimalik reguleerida vastavalt oma võimekusele, sealjuures arenedes iga korraga järjest tugevamaks, kiiremaks ja paremaks. Selles treeningus ootavad Sind ees kükid, väljaasted, hüpped, kosmonaudid, põlvetõstejooks, käe-ja jalalöögid, lisaks terve blokk lihasharjutusi matil ning rohkemgi veel.
Treening kestab 60 minutit, algab soojendusega ning koosneb üldjoontes neljast erineva tempoga blokist, mille seovad tervikuks lühikesed ja aktiivsed taastumisosad. Treening lõpeb venitusega.

See uus treeningprogramm põletab rasva ka peale treeningut kuni 72 tundi – Sa lihtsalt pead seda proovima!

Treeningu teeb eriliseks muusika, mis on loodud motiveerima ja toetama treenijat igas harjutuses, igal rütmil, kuna kõik sooritatavad harjutused on ideaalselt sünkroniseeritud muusikasse.

Treening lõpeb venitusega.