Meeskond

Sandra Viljumson, klubijuht - teenindus ja treeningud sandra.viljumson@fitlife.ee +37258510612

Jaanika Kuznetsova, klubijuht - turundus ja müük, jaanika@fitlife.ee, 58510619

Maiken Vähi, klienditeenindaja maiken.vahi@fitlife.ee

Anni Ojala, klienditeenindaja anni.ojala@fitlife.ee

Reene Sammpere, klienditeenindaja reene.sammpere@fitlife.ee

Eva-Liisa Edela, klienditeenindaja eva-liisa@fitlife.ee

Egle Villik, treener egle.villik@fitlife.ee

Kirsti Kuhi, treener kirsti.kuhi@fitlife.ee

Miina Pruuli, treener miina.pruuli@fitlife.ee

Juri Krasnov, treener juri.krasnov@fitlife.ee

Kristi Möldri, treener kristi.moldri@fitlife.ee

Reene Helberg, treener reene.magi@fitlife.ee

Kaja Sild, treener kaja.sild@fitlife.ee

Heikki Mägi, treener heikki.magi@fitlife.ee

Erkko Ilves, jõusaalitreener erkko.ilves@fitlife.ee

Kristi Põder, treener triin.eensaar@fitlife.ee

Stanislav Zurbenko, treener stanislav.zurbenko@fitlife.ee

Merili Sööt, treener merili.soot@fitlife.ee

Berit Piir, treener berit.piir@fitlife.ee

Kätlin Lehiste, treener katlin.lehiste@fitlife.ee

Sandra Viljumson, treener sandra.viljumson@fitlife.ee

Imre Vähi, jõusaalitreener imre.vahi@fitlife.ee

Melissa Mänd, treener